Prostasen na zapalenie gruczołu krokowego

Prostasen na zapalenie gruczołu krokowego to naturalny preparat, który pomaga skutecznie walczyć z zapaleniem gruczołu krokowego i jego konsekwencjami.

Prostasen na zapalenie gruczołu krokowego

Dzięki unikalnej formule opartej na naturalnych składnikach Prostasen wpływa na przyczynę choroby, łagodzi stany zapalne i ból, normalizuje pracę układu moczowo-płciowego.

Przy regularnym stosowaniu Prostasen przywraca potencję i zapobiega rozwojowi niebezpiecznych powikłań zapalenia gruczołu krokowego.

Prostasen kupić w Polsce
Prostasen cena

Ile kosztuje Prostasen od zapalenia gruczołu krokowego? Rzeczywisty koszt można sprawdzić, klikając powyższy link do oficjalnej strony internetowej sprzedawcy.

Korzyści z Prostasen

 • Łagodzi ból i stany zapalne w okolicy prostaty;
 • Normalizuje oddawanie moczu, eliminuje częste parcie na mocz;
 • Przywraca funkcję erekcji;
 • Zwiększa libido;
 • Wzmacnia odporność;
 • Zmniejsza ryzyko gruczolaka i raka prostaty;
 • 100% naturalny skład, nie powoduje skutków ubocznych.

Skład Prostasen

 1. Ekstrakt z palmetto – działa przeciwzapalnie, poprawia oddawanie moczu;
 2. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – poprawia krążenie krwi w narządach miednicy, zwiększa libido;
 3. Echinacea – ma działanie immunomodulujące, przyspiesza regenerację tkanek;
 4. Cynk – uczestniczy w pracy układu moczowo-płciowego, skuteczny w gruczolaku prostaty;
 5. Witamina E – silny przeciwutleniacz, spowalnia proces starzenia.

Instrukcje użytkowania

Przyjmować 1 kapsułkę Prostasen 3 razy dziennie z posiłkami. Czas przyjmowania – co najmniej 1 miesiąc. W razie potrzeby kurs można powtórzyć.

Gdzie kupić Prostasen

Prostasen można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Pozwoli to na zakup oryginalnego i bezpiecznego produktu o udowodnionej skuteczności. Okresowo na stronie pojawiają się oferty promocyjne. Jako bonus, pod warunkiem konsultacji ze specjalistą w sprawie środków przez telefon i nie zobowiązuje do zakupu.

Kupić Prostasen w aptece

W tej chwili nie można kupić Prostasen w aptece. Ale można zamówić produkt online z dostawą na pocztę lub kurierem. Płatność przy odbiorze towaru.

Opinie specjalistów

Andrey, urolog:

Polecam moim pacjentom z zapaleniem gruczołu krokowego przyjmować Prostasen. To naprawdę skuteczny i bezpieczny środek oparty na naturalnych składnikach. Prostasen pomaga szybko kontrolować stan zapalny, eliminować zespół bólowy, przywracać normalne funkcjonowanie układu moczowo-płciowego. Po kursie przyjmowania leku moi pacjenci znacznie poprawiają swoje samopoczucie i jakość życia.

Maria, terapeuta:

W mojej praktyce często spotykam się ze skargami pacjentów na problemy z oddawaniem moczu i potencją, które są związane z zapaleniem gruczołu krokowego. W takich przypadkach zalecam przyjmowanie Prostasenu – jest to naturalny kompleks, który skutecznie zwalcza stan zapalny gruczołu krokowego i przywraca jego normalne funkcjonowanie. Lek jest dobrze tolerowany, nie powoduje alergii i skutków ubocznych.

Recenzje kupujących Prostasen

Paweł, 35 lat:

Od dawna dręczyło mnie zapalenie gruczołu krokowego – często chodziłem do toalety, przeszkadzał mi ból w dolnej części brzucha. Zacząłem pić Prostasen z polecenia znajomego – i zapomniałem o swoich problemach! Zapalenie ustąpiło, oddawanie moczu unormowało się. Teraz zawsze trzymam Prostasen w domu na wszelki wypadek.

Andrey, 42 lata:

Po 40 roku życia zacząłem zauważać, że erekcje zaczęły słabnąć. Poszedłem do lekarza, który zdiagnozował zapalenie gruczołu krokowego. Przepisał mi Prostasen. Po miesiącu stosowania poczułem poprawę – ból podczas oddawania moczu zniknął, erekcja stała się nadal silna. Jestem bardzo zadowolony z efektu, nie mam już problemów z potencją.

Victor, 58 lat:

Dręczyło mnie przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego – musiałem wstawać kilka razy w nocy, aby pójść do toalety. Tak, i z erekcją stał się problem. Kolega polecił mi Prostasen – byłem sceptyczny, ale postanowiłem spróbować. I nie na darmo! Po kuracji wszystkie objawy zniknęły, zapomniałem o nocnych wycieczkach do toalety. Poprawiło się również życie seksualne. Uważam ten lek za dar niebios dla zdrowia mężczyzn.

Siergiej, 47 lat:

Zacząłem cierpieć na częste parcie na mocz, szczególnie w nocy wstawałem 3-4 razy. Zwróciłem się do lekarza, który powiedział, że mam zapalenie gruczołu krokowego i zalecił przyjmowanie Prostasenu. Po 2 tygodniach zażywania poczułem ulgę, zacząłem rzadziej chodzić do toalety. A po miesiącu leczenia objawy całkowicie ustąpiły. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, w końcu śpię normalnie w nocy.

Peter, 54 lata:

Zaczął zauważać problemy z oddawaniem moczu i osłabienie erekcji. Lekarz zdiagnozował zapalenie gruczołu krokowego i zalecił przyjmowanie Prostasenu. Wątpiłem, czy naturalny lek pomoże, ale postanowiłem spróbować. I nie myliłem się – po kuracji wszystkie nieprzyjemne objawy zniknęły i znów poczułem się pełnoprawnym mężczyzną! Polecam Prostasen każdemu, kto ma problemy z prostatą.

Kup teraz w Polsce