Ottomax kapsułki słuchowe

Współczesne życie jest pełne hałasu i stresu, które z czasem mają negatywny wpływ na słuch. Według statystyk 1 na 4 osoby w wieku powyżej 45 lat cierpi na szumy uszne lub utratę słuchu. Większość metod leczenia zajmuje dużo czasu i wymaga przyjmowania leków chemicznych, które mogą powodować skutki uboczne. Na rynku europejskim pojawił się jednak przełomowy produkt naturalny – kapsułki Ottomax. Pomagają one skutecznie pozbyć się szumów usznych, poprawić słuch i wzmocnić układ nerwowy w ciągu zaledwie 2 miesięcy regularnego stosowania.

Ottomax kapsułki słuchowe

Ten naturalny środek został opracowany przez czołowych europejskich specjalistów i zawiera innowacyjny składnik – melatoninę. Po raz pierwszy została ona wykorzystana w leczeniu problemów ze słuchem. Melatonina nie tylko minimalizuje ból i dyskomfort, ale także pomaga obniżyć poziom stresu, który jest jedną z głównych przyczyn utraty słuchu. Interakcja składników Ottomax ma złożony wpływ na organizm, przywraca słuch i reguluje układ nerwowy.

Ottomax kupić w Polsce
Ottomax cena

Ile kosztują kapsułki Ottomax na słuch? Aktualną cenę można sprawdzić, klikając powyższy link do oficjalnej strony sprzedawcy.

Korzyści z kapsułek Ottomax

 • Eliminacja szumów usznych i poprawa słuchu. Aktywne składniki produktu (cynk, miłorząb japoński, magnez) przyczyniają się do odbudowy komórek ucha i poprawiają słuch nawet o 85% w ciągu zaledwie 2 miesięcy regularnego stosowania.
 • Odbudowa układu nerwowego. Zawarte w składzie witaminy z grupy B i magnez regulują sen, pozbywają się drażliwości, apatii i depresji. U 99% konsumentów zniknęły problemy ze snem i załamania emocjonalne.
 • Są naturalnym lekarstwem. W przeciwieństwie do wielu leków, Ottomax składa się wyłącznie z naturalnych ekstraktów ziołowych, które mają niezbędny efekt terapeutyczny. Gwarantuje to bezpieczeństwo stosowania i brak skutków ubocznych.
 • Wygodny w użyciu. Skuteczne składniki produktu są zamknięte w kapsułkach, co ułatwia stosowanie. Wystarczy przyjmować tylko 1 kapsułkę dziennie przez 2 miesiące.

Skład Ottomax

 1. Cynk – poprawia ukrwienie ucha wewnętrznego, działa antyoksydacyjnie, wspomaga pracę mózgu;
 2. Ginkgo biloba – wspomaga regenerację komórek ucha, redukuje szumy uszne, poprawia mikrokrążenie krwi w naczyniach uszu;
 3. Magnez – bierze udział w normalizacji pracy układu nerwowego, wspomaga przekazywanie impulsów nerwowych i poprawia słuch;
 4. Witaminy z grupy B – mają pozytywny wpływ na układ nerwowy, poprawiają metabolizm.

Instrukcje użytkowania

 • Przyjmować 1 kapsułkę dziennie z posiłkami.
 • Popić kapsułkę szklanką wody.
 • Powtarzać codziennie przez 2 miesiące, aby osiągnąć trwały efekt.

Gdzie kupić Ottomax

Kapsułki Ottomax na słuch można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Pozwoli to na zakup oryginalnego i bezpiecznego produktu o potwierdzonej skuteczności. Okresowo na stronie dostępne są oferty promocyjne. Jako bonus, konsultacja ze specjalistą w sprawie środka zaradczego odbywa się przez telefon i nie zobowiązuje do zakupu.

Kup Ottomax w aptece

W tej chwili nie można kupić Ottomax w aptece. Ale można zamówić produkt online z dostawą na pocztę lub kurierem. Płatność przy odbiorze towaru.

Recenzje specjalistów

Catherine, otolaryngolog:

Jestem optymistycznie nastawiony do pojawienia się na naszym rynku naturalnego środka Ottomax. Zawiera składniki roślinne o udowodnionej skuteczności. Mają złożony wpływ na organizm – poprawiają mikrokrążenie krwi, regenerują komórki ucha, przywracają układ nerwowy. Pozwala to wyeliminować szumy uszne i znacznie poprawić słuch w ciągu zaledwie 2 miesięcy regularnego stosowania. Produkt ma minimalne przeciwwskazania i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku.

Andrey, otorynolaryngolog:

Podczas mojej praktyki leczyłem setki pacjentów z problemami ze słuchem. Niestety, wiele preparatów do uszu ma wiele skutków ubocznych lub nie daje trwałych rezultatów. Dlatego jestem optymistycznie nastawiony do pojawienia się naturalnego środka Ottomax. Zawiera on wyciągi z roślin leczniczych, które korzystnie wpływają na aparat słuchowy. Regularne przyjmowanie kapsułek pomaga skutecznie pozbyć się szumów usznych i znacznie poprawia percepcję dźwięków.

Opinie klientów o Ottomax

Maria, 28 lat:

Bardzo dużo pracuję przy komputerze i ciągle słucham muzyki przez słuchawki. W pewnym momencie zaczęłam odczuwać silny szum w uszach, przestałam normalnie słyszeć innych. Myślałam, że się przyzwyczaję, ale z każdym dniem było coraz gorzej. Znajomy poradził mi wypróbować kapsułki Ottomax. Po tygodniu ich przyjmowania mój szum w uszach znacznie się zmniejszył. A po kolejnych 3 tygodniach całkowicie pozbyłem się dyskomfortu i odzyskałem dawną ostrość słuchu.

Andrzej, 53 lata:

Z szumami usznymi zmagam się od ponad 10 lat. W tym czasie wypróbowałem wiele różnych kropli i maści do uszu, ale nie było rezultatu. Kiedy zobaczyłem reklamę Ottomax, postanowiłem wypróbować tę opcję. Okazało się, że jest to dokładnie to, czego potrzebowałem. Kapsułki nie tylko pozbyły się irytującego dzwonienia w uszach, ale także znacznie poprawiły mój słuch. Teraz mogę komunikować się bez problemów i cieszyć się ulubioną muzyką.

Julia, 37 lat:

Miałam problemy z wypaleniem emocjonalnym z powodu pracy, źle spałam, irytowałam się drobiazgami. Tak, i słuch zaczął się gwałtownie pogarszać. Przyjaciel poradził mi kupić kapsułki do uszu Ottomax. Byłem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale postanowiłem spróbować. I nie uwierzycie – efekt przerósł wszelkie moje oczekiwania. W ciągu 2 miesięcy przyjmowania kapsułek pozbyłem się szumów usznych, mój słuch został całkowicie przywrócony. A to nie wszystko. Stałem się znacznie spokojniejszy, przestałem się irytować o nic, teraz dobrze śpię. Ten produkt jest dla mnie prawdziwym odkryciem.

Wiaczesław, 42 lata:

Pracuję jako inżynier w fabryce i jestem narażony na ciągłe przebywanie w hałasie przemysłowym. Z czasem doprowadziło to do utraty słuchu i szumów usznych. Poszedłem do otolaryngologa, przepisał mi kilka leków, z których nie było żadnego pożytku, tylko skutki uboczne. Przez przypadek dowiedziałem się o kapsułkach Ottomax i postanowiłem wypróbować je na sobie. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Nawet miesiąc później całkowicie pozbyłem się szumów usznych, a mój słuch został prawie całkowicie przywrócony. Teraz stale używam tego środka, aby utrzymać zdrowie uszu.

Elena, 54 lata:

Mój słuch pogorszył się dramatycznie w wieku 50 lat. Ciągle prosiłam moich rozmówców o powtórzenie tego, co mówili, co sprawiało, że czułam się bardzo niekomfortowo. Poszłam do lekarza, który stwierdził, że jest to związane z wiekiem i zalecił mi aparat słuchowy. Ale nie chciałem być przywiązany do tej struktury w moim uchu. I wtedy polecono mi kapsułki Ottomax. Już po 3 tygodniach poczułem znaczną poprawę – zacząłem wyraźniej rozróżniać dźwięki i głosy. Po 2 miesiącach regularnego stosowania kapsułek mój słuch został całkowicie przywrócony i nie musiałem już ciągle prosić innych o powtórzenie.

Kup teraz w Polsce