Orteza Smart Posture Corrector

Już od czasów szkolnych każdy pamięta, jak ważna jest prawidłowa postawa ciała. Jej naruszenie prowadzi do różnych chorób narządów wewnętrznych i problemów z kręgosłupem.

Gorset korygujący postawę Smart Posture to bandaż ortopedyczny, który wspiera mięśnie pleców i sam kręgosłup. Pomoże nie tylko skorygować postawę, ale także złagodzi ból mięśni pleców.

Orteza Smart Posture Corrector

Korektor wykonany jest z elastycznego, oddychającego nylonu, który nie ściska mięśni i nie powoduje podrażnień. Jego rozmiar można regulować za pomocą zapinanych na magnes pasków, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w różnym wieku i o różnej budowie ciała. Dzięki niewielkim rozmiarom gorset będzie niewidoczny pod ubraniem.

Korektor ortopedyczny przeznaczony jest dla osób, które przez długi czas muszą pozostawać w pozycji siedzącej. Pomoże również tym, którzy prowadzą aktywny tryb życia i poświęcają dużo czasu na zajęcia sportowe.

Kup Smart Posture Corrector w Polsce
Cena Smart Posture Corrector

Ile kosztuje gorset Smart Posture Corrector? Aktualną cenę można sprawdzić, klikając powyższy link do oficjalnej strony sprzedawcy.

Zalety gorsetu korygującego postawę Smart Posture Corrector

  • złagodzenie napięcia mięśni spowodowanego siedzącym trybem życia lub dużym wysiłkiem fizycznym;
  • zmniejszenie dyskomfortu i bólu kręgosłupa;
  • ochrona kręgosłupa przed zmianami zwyrodnieniowymi;
  • kształtować piękną, prawidłową postawę.

Pozytywne zmiany objawiają się dość szybko: po 7 dniach ból i dyskomfort w plecach podczas długotrwałego siedzenia są zauważalnie zmniejszone, a plecy są wyprostowane.

Gdzie kupić Smart Posture Corrector

Smart Posture Corrector można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Pozwoli to na zakup oryginalnego i bezpiecznego produktu o potwierdzonej skuteczności. Okresowo na stronie dostępne są oferty promocyjne. Jako bonus, konsultacja z ekspertem w sprawie środka zaradczego odbywa się przez telefon i nie zobowiązuje do zakupu.

Kup Smart Posture Corrector w aptece

W tej chwili nie można kupić gorsetu Smart Posture Corrector w aptece. Ale można zamówić produkt online z dostawą pocztą lub kurierem. Płatność przy odbiorze towaru.

Opinie kupujących Smart Posture Corrector

Pauline:

Kupiłam ten gorset dla mojej córki w wieku szkolnym. W ciągu ostatniego roku zaczęła się bardzo garbić i dwa miesiące temu kupiłam tę rzecz. Na początku narzekała, że niewygodnie jest w nim chodzić, ale musiała się przyzwyczaić, ale to zadziałało. Stopniowo się wyrównała, teraz chodzi bez niego, a nawet, podobno, mięśnie pleców zaczęły prawidłowo pracować dzięki tej rzeczy.

Maria:

Nawet do pracy w tym gorsecie chodzę, nie widać go pod ubraniem, a na postawę i plecy mi pomaga i osobiście wygodnie mi się go nosi.

Violetta:

Nie od razu było mi wygodnie go nosić, tydzień się przyzwyczajałam, ale gorset jest dobry, postawa szybko się wyrównała i zniknął dyskomfort w plecach.

Viola:

Gorset pomógł mi skorygować postawę i plecy przestały marudzić. Nie jest szorstki, jest prawie niewidoczny pod ubraniem.

Olga:

Świetna rzecz do korygowania postawy, nie na próżno kupiona, jak się okazało. Stał się mniej garbaty.

Nadzieja:

Dla siebie kupiłem ten gorset i nie przegapiłem, rzecz jest doskonała. Gorset szybko poprawił moją postawę, jest wygodny w noszeniu, a moje plecy przestały boleć po tygodniu.

Kup teraz w Polsce