Ophtalax kapsułki wzrokowe

Masz dość ciągłych problemów z oczami? Chcesz pozbyć się zmęczonych i bolących oczu, zaczerwienienia, łzawienia i innych nieprzyjemnych objawów? Chcesz poprawić ostrość widzenia i odzyskać radość z wyraźnego widzenia? W takim razie potrzebujesz Ophtalax – naturalnego produktu nowej generacji do kompleksowego wspomagania i przywracania wzroku!

Ophtalax kapsułki wzrokowe

Ophtalax został opracowany specjalnie z myślą o problemach okulistycznych, takich jak:

 • Obniżona ostrość widzenia;
 • Krótkowzroczność i nadwzroczność
 • Zmęczenie i ból oczu;
 • Opuchlizna, worki i cienie pod oczami;
 • Suchość, zaczerwienienie, zapalenie oczu;
 • Zmiany związane z wiekiem.

Ophtalax jest wyjątkowy dzięki opatentowanej formule opracowanej przez doświadczonych okulistów. Zawiera optymalne połączenie cynku, witamin z grupy B, ekstraktów roślinnych i innych korzystnych substancji. Taka kompozycja ma silne działanie lecznicze.

Efekt przyjmowania kapsułek Ophtalax zaczyna pojawiać się po 10-15 dniach regularnego stosowania. A kurs trwający 1 miesiąc pozwala osiągnąć imponujące wyniki.

Ophtalax kupić w Polsce
Ophtalax cena

Ile kosztują kapsułki Ophtalax dla wzroku? Rzeczywistą cenę można sprawdzić, klikając powyższy link do oficjalnej strony sprzedawcy.

Zalety Ophtalax

 • Skutecznie łagodzi obrzęki i cienie wokół oczu. Zapewnia to wysoka zawartość ryboflawiny, która zmniejsza obrzęki, eliminuje syndrom zmęczonych oczu.
 • Zwiększa ostrość widzenia zarówno z daleka, jak i z bliska. Efekt ten uzyskuje się dzięki optymalnej dawce cynku, który poprawia akomodację oka.
 • Zmniejsza zmęczenie oczu i zapobiega syndromowi widzenia komputerowego. Wynika to z połączenia tiaminy, cyjankobalaminy, filtrujących szkodliwe działanie niebieskiego światła z monitorów.
 • Spowalnia związane z wiekiem zmiany w siatkówce, zmniejsza ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej. Zapewnia to kompleks witamin z grupy B, zwłaszcza duża dawka B6.

Skład Ophtalax

 1. Cynk – bierze udział w tworzeniu rodopsyny, pozwala oku szybko przystosować się do jasnego światła i widzieć w ciemności.
 2. Ryboflawina (B2) – silny przeciwutleniacz, chroni oko przed wolnymi rodnikami i stanami zapalnymi.
 3. Tiamina (B1) i cyjankobalamina (B12) – zmniejszają zmęczenie oczu, zmniejszają ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem.
 4. Pirydoksyna (B6) – spowalnia niszczenie wrażliwych na światło komórek siatkówki, zmniejsza ryzyko zaćmy.

Instrukcje dotyczące stosowania

 • Przyjmować 2 kapsułki dziennie podczas posiłków, popijając wodą;
 • Zalecany czas przyjmowania – 1 miesiąc;
 • W razie potrzeby powtórzyć kurs za 3-4 miesiące;
 • Aby utrwalić efekt, zaleca się kurs podtrzymujący 2 kapsułki dziennie.

Gdzie kupić Ophtalax

Kapsułki Ophtalax na wzrok można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Pozwoli to na zakup oryginalnego i bezpiecznego produktu o udowodnionej skuteczności. Okresowo na stronie dostępne są oferty promocyjne. Jako bonus, pod warunkiem konsultacji ze specjalistą w sprawie środków przez telefon i nie zobowiązuje do zakupu.

Kupić Ophtalax w aptece

W tej chwili nie można kupić Ophtalax w aptece. Ale można zamówić produkt online z dostawą na pocztę lub kurierem. Płatność przy odbiorze towaru.

Recenzje specjalistów

Karina, okulista:

Aktywnie polecam moim pacjentom przyjmowanie Ophtalax w celu zapobiegania i poprawy widzenia. Jego zrównoważona formuła z wysoką zawartością przydatnych witamin i pierwiastków śladowych ma złożony wpływ na narządy wzroku. Obserwuję efekt przyjmowania Ophtalax po 3-4 tygodniach – obrzęk wokół oczu zmniejsza się, a ostrość wzroku wzrasta. Jednocześnie produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Ewa, okulista:

W ciągu wielu lat mojej praktyki lekarskiej spotkałam się z problemami pogorszenia wzroku u pacjentów w niemal każdym wieku. Główne dolegliwości to bóle głowy, zmęczenie oczu po pracy przy komputerze, opuchlizna i worki pod oczami. Zalecam swoim pacjentom przyjmowanie kapsułek Ophtalax w celu kompleksowej poprawy stanu narządu wzroku. Ten naturalny produkt zawiera optymalne dawki cynku, witamin z grupy B, ekstraktów roślinnych. Regularne stosowanie Ophtalax przez 1-2 miesiące pozwala osiągnąć trwały efekt terapeutyczny: zmniejsza się obrzęk i zaczerwienienie oczu, zwiększa się ostrość widzenia, znika uczucie zmęczenia. Jednocześnie produkt jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje alergii i przeciwwskazań. Z pełnym przekonaniem polecam Ophtalax w profilaktyce i kompleksowym leczeniu problemów ze wzrokiem.

Opinie klientów o Ophtalax

Regina, 32 lata:

Od dzieciństwa cierpię na krótkowzroczność wysokiego stopnia, cały czas muszę nosić okulary. Ale nawet w okularach po pracy przy komputerze odczuwam silne zmęczenie oczu, bóle głowy, szybko tracę ostrość widzenia. Za radą przyjaciela postanowiłem wypróbować kapsułki do widzenia Ophtalax. Wziąłem 1 kurs zgodnie z instrukcją – tylko 1 miesiąc. Po 2 tygodniach poczułem ulgę – moje oczy przestały boleć wieczorem, bóle głowy zmniejszyły się. Mój wzrok również nieznacznie się poprawił – zacząłem wyraźniej widzieć drobny druk. Będę kontynuować przyjmowanie Ophtalax, aby utrzymać wynik.

Arsen, 29 lat:

Z powodu dużego obciążenia oczu (praca jako programista, dużo czasu przy komputerze) rozwinęło się u mnie ciężkie suche zapalenie spojówek połączone z zapaleniem powiek. Łzawienie, zaczerwienienie oczu, swędzenie, pieczenie były bardzo nieprzyjemne. Cierpiałem przez długi czas, próbowałem różnych kropli do oczu i maści – chwilowa ulga. Okulista poradził mi wypróbować kapsułki Ophtalax do kompleksowego leczenia. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania! Już po 2 tygodniach stosowania zniknęło swędzenie, zaczerwienienie, nieprzyjemne odczucia w oczach. Całkowicie ukończony kurs – 1 miesiąc. Teraz stale używam Ophtalax do profilaktyki, aby zapobiec nawrotom zapalenia spojówek.

Ludmiła, 48 lat:

W moim wieku niestety zaczęły się problemy z widzeniem – zaczęłam gorzej widzieć z bliska z powodu związanej z wiekiem dalekowzroczności, okresowo pojawia się uczucie pieczenia przed oczami. Przez długi czas nie chciałem się do tego przyznać i iść do lekarza, mając nadzieję, że to minie. Ale kiedy czytanie małego tekstu stało się trudne, zdałem sobie sprawę, że nadszedł czas, aby podjąć działania. Za radą dobrego przyjaciela kupiłem kapsułki na wzrok Ophtalax. Dosłownie po miesiącu ich przyjmowania zauważyłem znaczną poprawę – łzawienie oczu zniknęło, teraz mogę czytać nawet bardzo mały tekst. Byłam bardzo zadowolona z rezultatu! Polecam więc Ophtalax jako skuteczny naturalny środek na zachowanie wzroku.

Kup teraz w Polsce