Motion Mat mata do akupresury

Motion Mat Acupressure Mat to nowy produkt opracowany w celu łagodzenia bólu szyi w oparciu o zasady akupunktury. Jest to naturalna mata, która pomaga złagodzić ból stawów i mięśni.

Motion Mat mata do akupresury

Mata zawiera kolce w kształcie lotosu wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, a jej podstawa wykonana jest w 100% z organicznego włókna kokosowego i bio-lenu. Motion Mat jest całkowicie bezpieczna i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Motion Mat jest wykonana z bio-lnu i włókien kokosowych pochodzących z recyklingu. Kolce w kształcie lotosu wykonane są z ekologicznego plastiku. Mata zawiera również magnes neodymowy, który ma silne działanie przeciwbólowe.

Motion Mat do kupienia w Polsce
Motion Mat cena

Ile kosztuje mata do akupresury Motion Mat? Aktualną cenę można sprawdzić, klikając powyższy link do oficjalnej strony sprzedawcy.

Zalety Motion Mat

 • Zasada akupresury polegająca na łagodzeniu bólu i skurczów stawów i mięśni.
 • Produkt jest wykonany z włókien kokosowych pochodzących z recyklingu i ma pozytywny wpływ na samopoczucie psychiczne i emocjonalne.
 • Posiada certyfikat jakości i jest odpowiedni dla osób cierpiących na zapalenie stawów i osteochondrozę.
 • Nie ma skutków ubocznych.

Skład maty

 1. Ekologiczny wypełniacz – włókno kokosowe. Hipoalergiczna, przyjazna dla środowiska, trwała
 2. Magnesy neodymowe. Dodatkowe pole magnetyczne do leczenia stawów i kości
 3. Szpilki – nadający się do recyklingu plastik medyczny. Przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi
 4. Zdejmowany pokrowiec – 100% organiczny len.

Rezultaty korzystania z Motion Mat

 • Lepsza jakość snu i ogólny relaks.
 • Złagodzenie bólu stawów i skurczów przy codziennym korzystaniu z maty.
 • Pozytywne efekty dla osób z nerwowym żołądkiem.

Instrukcje dotyczące korzystania z maty

 1. Umieść matę Motion Mat na powierzchni tak, aby kolce były skierowane do góry.
 2. Połóż się na macie i pozostań w tej pozycji przez 15-30 minut dziennie.
 3. Zaleca się korzystanie z maty przed lub po pracy lub ćwiczeniach.
 4. Powtarzaj ten proces codziennie.

Gdzie kupić matę Motion Mat

Motion Mat można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Pozwoli to na zakup oryginalnego i bezpiecznego produktu o potwierdzonej skuteczności. Okresowo na stronie dostępne są oferty promocyjne. Jako bonus, pod warunkiem konsultacji ze specjalistą w sprawie środków przez telefon i nie zobowiązuje do zakupu.

Kupić Motion Mat w aptece

W tej chwili nie można kupić maty akupresurowej Motion Mat w aptece. Ale można zamówić produkt online z dostawą pocztą lub kurierem. Płatność przy odbiorze towaru.

Opinie ekspertów

Armen Asparyan, masażysta:

Kolce na powierzchni maty Motion Mat oddziałują na punkty bioaktywne, co pomaga poprawić krążenie krwi, drenaż limfatyczny i złagodzić ból, a także poprawić właściwości regeneracyjne uszkodzonych tkanek. Motion Mat ma pozytywny wpływ na choroby układu mięśniowo-szkieletowego, pomagając przywrócić tkankę chrzęstną, poprawić przepływ krwi, złagodzić ból mięśni i wyeliminować skutki urazów. Może być przydatna w przypadku przepukliny dysków kręgosłupa, rwy kulszowej, osteoporozy, ograniczonej ruchomości stawów, przewlekłych bólów głowy, bezsenności, otyłości, dysfunkcji seksualnych oraz niektórych zaburzeń układu oddechowego i trawiennego. Motion Mat pomaga również zwiększyć ogólną energię organizmu, zapewnia uspokojenie, relaks i całkowitą ulgę od skutków stresu.

Opinie klientów Motion Mat

Jack, 57 lat

Kiedy byłem młody, dużo pracowałem, co odbiło się na moim zdrowiu – miałem bóle pleców. Przy najmniejszym nagłym ruchu lub hipotermii – cierpię na rwę kulszową, nie mogę stać w pozycji pionowej, z powodu strasznego bólu straciłem kilka dni. Poszedłem do kręgarza, ale to pomogło tylko tymczasowo, wszystko wróciło, kiedy przestałem go widzieć. Wtedy mój syn podarował mi w prezencie Motion Mat. Na początku byłem sceptyczny – co za bzdura. Ale po kilku użyciach poczułem znaczną poprawę zdrowia. Teraz używam jej codziennie. Nic mnie nie boli, mam świetny nastrój i jestem pełna energii. Przy okazji, śpię jeszcze lepiej. Teraz pomagam mojemu synowi remontować dom i nie boję się już podnosić dużych ciężarów.

Lara, 34 lata

Około 5 lat temu zdiagnozowano u mnie osteochondrozę kręgosłupa. Mam siedzącą pracę, moja szyja szybko drętwieje, gdy się nie ruszam, a potem zaczynają mnie boleć całe plecy. Masaż nie pomógł, zmieniłam masażystę. A on powiedział mi o Motion Mat i pomógł mi ją zamówić. Wcale tego nie żałuję! Moja osteochondroza zniknęła, nigdy nie czułam się tak żywa i aktywna. Jak wyjaśnił mi mój lekarz, ta mata uwalnia kanały energetyczne, działając na aktywne punkty i sprawia, że energia krąży, przesuwając ją we właściwym kierunku. Podarowałam tę matę mojej mamie, ponieważ cierpi na bóle stawów. Są też magnesy, które wspomagają naprawę stawów i kości.

Emily, 25 lat

Po porodzie miałam zaciśnięty nerw – moje ciało wygięło się w talii i ramionach. Lekarz zalecił mi akupunkturę, ale od dzieciństwa bałam się igieł. Jako alternatywę zamówiłam Motion Mat, która ma taki sam efekt, ale nie przekłuwa skóry. Szczerze mówiąc, myślałem, że leżenie będzie piekłem. Ale nie. Na początku był mały dyskomfort, a potem poczułem powolny relaks, napięcie zniknęło. Spałem na tej macie wiele razy. Po jej użyciu czuję niesamowitą siłę w ciele, jakbym mógł toczyć góry. Po 3 tygodniach codziennego korzystania z Motion Mat mój problem całkowicie zniknął. Ale nadal korzystam z maty – teraz jestem bardziej zrównoważony, zapomniałem o ciągłym braku snu i bólach głowy.

Mark, 43 lata

Moja siostra kupiła matę Motion Mat. Osobiście nie bardzo wierzę w te wszystkie cudowne wynalazki zalewające rynek….. Ale przekonał mnie, żebym się położył. W ciągu minuty tysiące kolców wbiło się w moje plecy. Ale moje plecy szybko się dostosowały i leżałem przez pół godziny. Mój zły, nerwowy, emocjonalny nastrój po pracy zniknął natychmiast. Naprawdę czuję się jak nowo narodzony. Oczywiście na tej macie można leżeć do trzech godzin dziennie z przerwami. Jej małe kolce mają pozytywny wpływ na krążenie krwi, a to po prostu dar niebios dla osób z osteochondrozą. Podsumowując, chciałbym zauważyć, że moje ciało czuje się odmłodzone po takim wpływie na moje plecy.

Kup teraz w Polsce